litwasashaxl5.jpg

Po Hiszpanii, Cyprze i Łotwie nasi reprezentanci odwiedzili preselekcje litewskie. Zaprezentowali tam „Time to party”, wystąpili podczas otwarcia oraz podczas przerwy na głosowanie. Oprócz The Jet Set gośćmi byli Dima Koldun (Białoruś), Guri Schanke (Norwegia), Olivia Lewis (Malta) i Bonaparti.lv (Łotwa).

Zespół nie zmienił choreografii utworu, wystąpił także z tancerzami. Po występie Sasha została zapytana czy za milion dolarów reprezentowała by Litwę. Wokalistka odpowiedziała dość dyplomatycznie, że w grę wchodzi reprezentowanie dwóch państw. Na koniec pozdrowili Polaków mieszkających na Litwie i oczywiście samych Litwinów.

UWAGA!
Video z występu na Litwie pojawi się już niedługo dzięki koledze z Hiszpanii. Już jest ;]

The Jet Set udzielili wielu wywiadów, m.in. dla radia polonijnego „Znad Willi” . Wywiad możecie ściągnąć: TUTAJ

Relacja z trasy dla eurowizja.blog.pl

Na Litwie nie było już tak zimno jak na Łotwie. Przyjechaliśmy do Wilna – piękne miasto, a szczególnie stara jego część. Przyjechaliśmy dzień wcześniej, by móc troche pozwiedzać. Lokalna kuchnia bardzo nam smakowała. Następnego dnia próby i występ. Bardzo podobała nam się scenografia w studio Litweskim. Kolejny udany występ, a po występie skromne afterparty. Bardzo miło zostaliśmy zaskoczeni tym ,iż w Wilnie prawie wszyscy znają język polski, nawet bardzo młodzi ludzie. Również totalnie zaskoczyło nas to,że tuż po występie, kiedy wybraliśmy sie na kolację , wszyscy klienci restauracji rozpoznali nas, ponieważ jak się okazało na Litwie preselekcje mają megaoglądalność. Następnego dnia byliśmy w „Radiu znad Wilii” – jest to radio Polonijne w Wilnie. Odpowiadaliśmy na pytania słuchaczy. Zaskoczyło nas to, że tak dużo Polaków na Litwie nas ceni i wspiera. Bardzo polubiliśmy się z reprezentantami z Łotwy, Malty i Norwegii (porobiliśmy pamiątkowe fotki).

Załączone zdjęcia:

1 Reprezentancji Polski, Łotwy, Norwegii i Malty
2 The Jet Set w litewskim radio
3 The Jet Set na ulicach Wilna
4 The Jet Set w czasie preselekcji

5 Układ taneczny The Jet Set
6 The Jet Set na scenie

Dzisiaj zostanie wyemitowany na TVP1 program „Jaka to melodia?” z udziałem The Jet Set.


Zapraszam na: moje grono (musisz być zalogowany w grono.net)