banner_entrevistas.jpg

Już dzisiaj wieczorem zespół The Jet Set zaprezentuje piosenkę „Time to party” hiszpańskiej publiczności podczas szóstej gali „Mision Eurovision”.

Nagranie z występu w Hiszpanii: Ściągnij
Lepsza jakość (dzięki dla sxd): Ściągnij

Obejrzyj nagranie z występu The Jet Set w Hiszpanii promującego „Time to party”

Hiszpanie dość dobrze przyjęli polskich reprezentantów. The Jet Set dopracowali choreografię, stała się ona bardziej płynna. Gisela, która wcześniej wykonywała jeden z finałowych utworów hiszpańskich preselekcji (Tu voz se apagará) powiedziała, że The Jet Set mogą być groźnymi przeciwnikami dla reprezentanta Hiszpanii (którego poznamy 20.02.2007). Bardzo spodobała się jej wielorakość muzycznych stylów, jakie dostrzec da się w Time to party.

Oprócz polskich reprezentantów zaprezentowali się także Alenka Gotar ze Słowenii, Olivia Lewis z Malty, Natalia Barbu z Mołdawii i Guri Schanke z Norwegii. Program zaś otworzyło wykonanie Invincible Caroli (Szwecja 2006).

Relacja dla eurowizja.blog.pl
„Udało nam się rano znaleźć troche czasu by pozwiedzać Madryt. Ale potem cały czas spędziliśmy w studio telewizyjnym. Bardzo miło nas powitano, wszyscy wiedzieli kim jesteśmy – od producenta programu, po ochroniarza czy sprzątaczkę :) Bardzo chwalono naszą piosenkę „Time to Party”. Hiszpania bardzo profesjonalnie podeszła do organizacji swoich preselekcji. Informowano nas o wszystkim i pomagano gdy mieliśmy jakieś prośby. Z zaciekawieniem podziwiano nasze Eurowizyjne stroje a’la Moulin Rouge. Wielu dziennikarzy przeprowadziło z nami wywiady – chwalono nas za super show i za to, że jesteśmy bardzo miłym zespołem, z którym z wielką przyjemnością przeprowadza się wywiady. W Internecie niedługo będzie można przeczytać wywiad z nami na esctoday.com. Na miejscu poznaliśmy już naszych konkurentów – reprezentantkę Norwegii i Malty. Atmosfera na backstage’u była iście Hiszpańska – śpiewano, tańczono, wszyscy zadowoleni. Nie widać było rywalizacji jak np. u nas na polskich preselekcjach. Było to dla nas wspaniałe doświadczenie i na pewno zostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie”

Zdjęcia dołączone do relacji: foto 1, foto 2, foto 3

Kolejne występy The Jet Set:
23.02 Cypr
24.02 Łotwa


Zapraszam na: moje grono (musisz być zalogowany w grono.net)