youtubeoceniajhk2.jpg

Każdy wie jak ważna jest promocja piosenki przed Eurowizją. Najprościej przez internet – bez kosztów, duży zasięg i skuteczność. Dobrze wiedzieli o tym fani Lordi. Rok temu na youtube krążyło mnóstwo filmików w stylu „głosuj na Lordi” oraz po prostu z piosenką „Hard rock hallelujah”.

Czas aby równie dobrze wypromować w Europie „Time to party” co zaprocentuje sukcesem Polski w Helsinkach!

Co trzeba zrobić? Najprościej po prostu oglądać video co powoduje, że po wpisaniu w wyszukiwarkę video jest wyżej. Komentować pozytywnie po angielsku, wiadomo pozytywny komentarz wytwarza kolejny pozytywny. ;] Dobrze też jest oceniać na pięć gwiazdek oraz dodawać własne video.

Dzięki temu Polska osiągnie wysoki wynik. Dzięki wam!

Najważniejsze to wypromować te video:
1. Występ na zakończenie „Piosenki dla Europy”
2. Time to party podczas preselekcji już ponad 7 tys. obejrzeń
3. Time to party „teledysk” po wpisaniu na youtube „eurovision 2007″ jest to 6 (na 1014) filmik pod względem oglądalności (18 tys. obejrzeń). A może być jeszcze wyżej!
4. Time to party – teledysk po wpisaniu na youtube „eurovision 2007″ jest na 9 miejscu pod względem oglądalności (17 tys.)

UWAGA!
Zespół także zaczyna już promocje piosenki w innych krajach. Już 17 lutego wystąpią na 6 gali „Misión Eurovision” w Hiszpanii (hiszpańskie selekcje do Eurowizji). Tydzień później zespół zaprezentuje się także publiczności na Cyprze. Zostali także zaproszeni na występ na Ukrainie. To bardzo dobra nowina gdyż takie występy naprawdę wiele znaczą. Szczególnie dobrze jest się skupić na takich małych krajach jak Cypr, Malta itp. (Ich Troje w 2003 roku wystąpili na Malcie co zaprocentowało 10 punktami od tego kraju). Dużo łatwiej jest do siebie przekonać 400 tys. mieszkańców Malty niż np. 60 mln Brytyjczyków a każdy kraj przyznaje głosy w tej samej skali.

„Time to party” jest także popularne w Polsce, od jakiegoś czasu utrzymuje się na 1 miejscu na dwóch największych portalach prezentujących teledyski (onet.pl i interia.pl).


Zapraszam na: moje grono (musisz być zalogowany w grono.net)