Długo czekałem na ten występ. Zastanawiało mnie jak sprawdzi się David jako nowy wokalista. Jestem mocno zawiedziony.

Just call me
Na początku nie udało się Sashy wejść dobrze w muzykę. Taki pogłos był lub coś. Potem partia Davida. Szok. Zmienione słowa. Kompletnie mi się nie podoba. Refren, ratuje sytuacje. Znowu David. Mam wrażenie, że on nie potrafi tego zaśpiewać. Do tego słowa Tray’a wg mnie były lepsze. Sasha ratuje… Ogólnie boje się, że jeśli tak zaśpiewają „Just call me” to na Sopocie będzie słabo. The Jet Set co się stało? Przecież macie to wygrać! Jedyna pozytywna zmiana to końcówka utworu gdy David śpiewa „don’t you see”.

Tell me why
Bardzo dobrze wyszło. Bez większych zgrzytów. Zastanawia mnie tylko to jak rusza się David. Nie wiem czy tylko dla mnie, ale to troszkę śmiesznie wygląda. Sasha pięknie w tej piosence.

How many people
Kolejna zmiana. Nie wiem czy myślę wg zasady: lubię to co znam, ale znów nie podobają mi się rapy Davida. Tu szybko nie zmienię swego stanowiska i nadal uważam, że Tray był lepszy. To moja osobista opinia. Do Sashy znów nie mam zastrzeżeń. Dobrze, że pod koniec zmotywowali ludzi. To dużo fajniej wygląda. Ale tekst Sashy „bawimy się” zabrzmiał dla mnie dość śmiesznie.

Ogólnie występ oceniam tak sobie. Nie chciałem tego od razu pisać. Pomyślałem sobie, że może to ja jestem źle nastawiony do Davida i ogólnie do występu. Mimo, że od początku istnienia zespołu byłem za nim. Teraz muszę dać minusa. Do Sopotu zostało trochę czasu, proszę, zmieńcie coś bo będzie słabo.

I nie chodzi mi tu o zjechanie zespołu. Chodzi bardziej o motywującą krytykę. Warto coś ulepszyć. Komentarze, że jestem nielojalny itp. uważam za śmieszne. Myślę, że krytyka jest czasem potrzebna. Jeśli uważam, że coś jest nie tak czemu mam to ukrywać? Czemu mam kłamać? Mam zrobić z tego zespołu (który bardzo lubię) jakiegoś bożka, do któremu będę składał pokłony nawet jeśli w tym momencie sobie na to słabo zasłużył? Zespół nadal lubię i to się tak szybko nie zmieni. A tekst, że powinnienem zamknąć bloga to by była nielojalność. Zespół jest jednym z lepszych w Polsce a napewno z występujących na Sopocie. Ale każdy powinnien pracować nad sobą, dążyć do doskonałości i myślę, że Sasha i David powinni jeszcze troszkę popracować. Co nie zmienia faktu, że są dobrym zespołem. Jeśli uważałbym inaczej po co przez ponad pół roku robił tego bloga?

P.S
Co do komentarzy to troszkę dziwne, że część z nich była z jednego IP62.21.47.76 i w odstępach kilku sekund pod różnymi pseudonimami.

SONDA
Jak oceniasz występ The Jet Set?

Rewelacja!Ok, ale trzeba co¶ zmienić.Słabo, nowa wersja nie podoba mi się. Kompletna klapa!