Nie podobało mi się to, że brakuje mi teledysku „Show me” Andreasa Johnsona. Postanowiłem coś z tym zrobić… teraz możecie zobaczyć efekt mojej pracy. Piosenka mi się spodobała, a nawet bardzo.

„Show me” Andreas Johnson (Szwecja)

„Regulamin Sopot Festival 2006″

Na oficjalnej stronie festiwalu organizator zamieścił regulamin konkursu i aneks z 16 czerwca. Przyznam szczerze, że wersja bez aneksu dużo bardziej mi się podobała. Nie wiem dlaczego organizator postanowił ją zmienić. Co uległo zmianie? Reprezentanta Polski wybierze jury a nie telewidzowie. Oraz w finale uczestnicy nie będą śpiewać coverów dawnych przebojów z Sopot Festival. Moim zdaniem TVN tym razem zrobił błąd. A wy co myślicie?

Regulamin Sopot Festival 2006

Nie będzie mnie przez najbliższy tydzień. Wyjeżdżam. Jak wrócę to wszystko nadrobię, a teraz na osłodę kilka nowych fotek. Zdjęcia z „Hitów na czasie” i Capsy z teledysku. Wszysko w dziale foto.

Just Call Me aktualnie znajduje się na 6 miejscu listy „Hop bęc” Radia RMF Maxxx. Zagłosuj na przebój lata! Także zachęcam do głosowania w innych listach przebojów. Wszystkie adresy w dziale ZAGŁOSUJ – ZGŁOŚ.

Tu możesz oddać głos… na hop ;)


sasha29ke.jpg