Just Call Me aktualnie znajduje się na 9 miejscu listy „Hop bęc” Radia RMF Maxxx. Zagłosuj na przebój lata!

Tu możesz oddać głos… na hop ;)

Z ostatniej chwili…
Wiadomo już, że na Sopot Festival 2006 nie wystąpi młodziutka Amy Diamond z piosenką Welcome To The City. Z konkursu zrezygnował również Simon Webbe.
Do grona wykonawców zagranicznych dołączy m.in. Vanilla Ninja.

Jet_Set_planie_teledysku_1080640.jpg

Na 24 lipca wyznaczono premierę debiutanckiej płyty duetu The Jet Set, znanego z przeboju „How Many People”. Piosenka zrobiła furorę podczas krajowych eliminacji do Eurowizji, zajmując wysokie 3. miejsce. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do drugiego singla „Just Call Me”. – Krąg odbiorców muzyki The Jet Set staje się coraz szerszy – cieszą się wokalistka Sasha i raper Tray.

Klip do utworu „Just Call Me” pnie się coraz wyżej na liście najczęściej odtwarzanych teledysków na stronach INTERIA.PL i jest już obecnie na samym szczycie.

- Jest wiele propozycji tytułów płyty, może nawet zbyt wiele, dlatego jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Na płycie znajdzie się 11 utworów – będzie to mieszanka r’n'b, rapu, popu z elementami muzyki dance – opowiadają członkowie The Jet Set w rozmowie z INTERIA.PL.

- Nasz drugi singel „Just Call Me” zyskał duże uznanie u fanów i jednocześnie spowodował, że krąg odbiorców muzyki The Jet Set staje się coraz szerszy. Wszystko wskazuje na to, że apogeum popularności „Just Call Me” jest jeszcze przed nami, w związku z tym wybór trzeciego singla odłożyliśmy na później – dodają.

- Pragnęlibyśmy, żeby nasza płyta znalazła się u jak największej liczby fanów, chcielibyśmy, aby nasz trud został doceniony i żeby nasz przekaz artystyczny został właściwie odebrany przez ludzi, do których trafi nasza płyta.

Po premierze debiutanckiego albumu The Jet Set wystąpi na Sopot Festival (1 września), w planach są także jesienne występy w kraju i za granicą. Przypomnijmy, że duet ma za sobą koncerty przed pochodzącym z Belgii wokalistą Danzelem, który także brał udział w tegorocznych krajowych eliminacjach do Eurowizji.

- Jeśli szczęście nam dopisze szykujemy super show w formie krótkiego spektaklu i chcemy powalczyć o Bursztynowego Słowika. A jesienią planujemy promocję w kilku europejskich krajach – mówią nam Sasha i Tray.

(interia.pl foto: Krzysztof Rybarczyk)