„Na prośbę wielu osób, kilka informacji na temat Sash’y i Tray’a. Sasha i Tray tworzą człon zespołu The Jet Set.

mosurmaciej5kv.jpg (autor Mosur Maciej)

Sasha – urodziła się w Sankt Petersburgu w rodzinie artystycznej. Dziadek Sashy był reżyserem, babcia aktorką a rodzice są śpiewakami operowymi. Pierwsze dwa lata swojego życia Sasha spędziła na Ukrainie u swojej babci. Następnie wraz z rodzicami, którzy otrzymali kontrakt w Poznańskim Teatrze Wielkim, mała Sasha przywędrowała do Poznania. Jednocześnie należy zaznaczyć, iż Sasha posiada polskie korzenie.

Jej prababcia była polską szlachcianką z domu Stankiewicz. Debiut artystyczny Sashy od początku wiązał się z sukcesem, mianowicie w wieku lat 13 wygrała Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu. Tym bardziej umocniło ją to w przekonaniu, iż należy doskonalić warsztat wokalny, językowy i aktorski. Sasha perfekt zna kilka języków i uczy się następnych. Sasha ma też za sobą ponad roczną przygodę z modelingiem, w którym również odnosiła duże sukcesy. Gościła na wielu okładkach kobiecych czasopism, podpisywała kontrakty z różnymi markami i domami mody. Dla The Jet Set zrezygnowała z kolejnych intratnych zagranicznych kontraktów reklamowych.

Tray – pochodzi również z rodziny o artystycznych korzeniach. Jego najbliższy kuzyn Manuel Seal Jr. jest jednym z producentów takich gwiazd jak Usher, Mariah Carey, Alicia Keys, Destiny’s Child, czy Outkast . Jednak Tray swoją karierę artystyczna postanowił związać nie z USA lecz z Europą. Do Polski trafił przez Niemcy. Jego pierwsze solowe nagrania powstały w Niemczech, gdzie przez pewien czas był związany kontraktem fonograficznym. Tam poznał muzyków z Polski i postanowił spróbować swoich sił na naszym muzyczny rynku. Doświadczenie Traya zarówno muzyczne jak i taneczne zaprocentowało w działalności zespołu The Jet Set. Jednocześnie dodać należy, że Tray jest autorem wykonywanych przez siebie „rapów”.

Debiutancki singiel „ How Many People” The Jet Set błyskawicznie odniósł sukces w stacjach radiowych, w ogólnopolskiej sieci Radio ESKA plasując się na czołowych miejscach list przebojów, jest emitowany na antenach telewizyjnych stacji państwowych i komercyjnych.

Internauci również okazują wielkie zainteresowanie The Jet Set, o którym świadczą tysiące pochlebnych opinii jak i na bieżąco powstające blogi i fora dyskusyjne poświęcone The Jet Set. Zespołem interesuje się również prasa, o czym świadczy spora ilość publikacji prasowych na temat The Jet Set.

The Jet Set już na starcie wzbudza ogromne zainteresowanie w Polsce jak i za granicą.”

——————————————————————————–

Newsletter strony www.jetset.pl dostarcza
szczegółowych informacji o zespole oraz o aktualizacjach naszej strony.
Aby zapisać się do listy osób otzrymujących newsletter
skorzystaj z formularza dostępnego na stronie głównej w dziale FANKLUB.

www.jetset.pl