The Jet Set: Eurowizja to ogromny zaszczyt
26.01.2006 06:54

” – Bardzo zależy nam na występie przed wielomilionową publicznością – zgodnie przyznają Tray i Sasha, członkowie amerykańsko-rosyjskiego duetu The Jet Set, którzy w krajowych eliminacjach Eurowizji wystąpią z utworem „How Many People”, do którego teledysk możecie oglądać na naszych stronach. Nic dziwnego, skoro zespół dopiero debiutuje i występ w finałowym koncercie traktuje jako prezentację swoich dokonań.

Tray i Sasha w rozmowie z INTERIA.PL uchylili się od odpowiedzi na temat swoich szans i ocenę konkurencji.

- Dla mnie osobiście Eurowizja 2006 nie jest konkursem, lecz prezentacją. Uważam, że nie jesteśmy dla siebie konkurencją, prezentujemy jedynie swoje piosenki – przekonuje Tray.

- Dla mnie możliwość wystąpienia w tak doborowym towarzystwie jest ogromnym zaszczytem i przede wszystkim zależy mi na dobrym występie przed kilkumilionową publicznością – dodaje pochodzący z Chicago raper.

Sasha powiedziała, że The Jet Set na sobotni koncert (28 stycznia) szykuje coś specjalnego, jednak nie chciała nic zdradzić na ten temat.

- Nie potrafię powiedzieć, kto według mnie jest faworytem tych preselekcji. Każdy z wykonawców jest na swój sposób inny i na pewno pokaże coś innego.

- Cały czas przygotowujemy się do występu, chcemy, by była to niezapomniana prezentacja naszego zespołu! – podkreśla wokalistka The Jet Set.”

(INTERIA.PL)