The Jet Set: Filmowy teledysk
24.01.2006 06:56

„Duet The Jet Set to debiutanci na naszym rynku muzycznym. Ich pierwszy utwór „How Many People” zakwalifikował się do finału krajowych eliminacji konkursu Eurowizji. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać towarzyszący mu teledysk. O tym klipie i piosence opowiedzieli nam tworzący The Jet Set: amerykański raper Tray i urodzona w rosyjskim Sankt Petersburgu 16-letnia Sasha.

Teledysk do „How Many People” został przygotowany ze sporym rozmachem.

- Ponieważ klip będzie prezentowany w całej Europie, prace nad nim trwały ok. 3 tygodni. Wcieliłam się w nim w rolę Marilyn Monroe, a Tray w głównego bohatera z filmu ”Maska” – opowiada nam Sasha.

- Byłam polewana wodą, jechałam na quadzie, wykonywałam układy choreograficzne z tancerkami, i wiele innych rzeczy… Praca z Tray’em i ludźmi na planie była dla mnie niezwykła i przyjemna. Choć był to dla mnie debiut, mam nadzieję, że dałam z siebie wszystko – dodaje wokalistka The Jet Set.

Pochodzący z Chicago Tray tłumaczy, że piosenka „How Many People” opowiada o relacjach między kobietą i mężczyzną.

- Oni droczą się nawzajem. To historia o tym, że każdy z nas pragnie być kochanym. Chciałbym jednak podkreślić, że piosenka ta wcale nie opowiada o Sashy, ani o mnie, to tylko taki zabieg artystyczny.

- Nasi producenci w dobry sposób połączyli te wszystkie elementy i tak powstała piosenka „How Many People” – wyjaśnia Tray w rozmowie z INTERIA.PL.

(INTERIA.PL)