The Jet Set: Oryginalny zespół
23.01.2006 06:51

„Debiutujący w Polsce amerykańsko-rosyjski duet The Jet Set to, zdaniem wielu komentatorów, jeden z faworytów do zwycięstwa w krajowych eliminacjach Konkursu Piosenki Eurowizja – Ateny 2006. Grupę tworzą: pochodzący z Chicago raper Tray i 16-letnia wokalistka Sasha, urodzona w Sankt Petersburgu (Rosja), która przyjechała do Polski z rodzicami, gdy miała dwa lata. Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do nagrania „How Many People” .

Rodzice Sashy to śpiewacy operowi, którzy dostali angaż do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Z kolei Tray przyjechał do Polski z Niemiec, gdzie poznał muzyków z naszego kraju.

- Poznaliśmy się niedawno, kilka miesięcy temu, kiedy powstał pomysł stworzenia nowego projektu w Polsce. Wcześniej zajmowałam się śpiewem i modelingiem – opowiada Sasha w rozmowie z INTERIA.PL.

- Pomysł zespołu spodobał mi się od samego początku, ponieważ w naszym kraju nie ma dziś tak oryginalnego i świeżego zespołu.

- A dlaczego akurat w Polsce? Żyję tu już 14 lat, dlatego też mogę powiedzieć że kocham ten kraj z całego serca – dodaje z powagą wokalistka The Jet Set.”

(INTERIA.PL)